Ремонт пральних машин Zanussi у Чернiвцях

Наші телефони:

+38(050) 879-91-86
+38(097) 256-25-50

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Чернiвцi, пр. Незалежності, 56А

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна ТЕНа (водонагрівача) від 260 грн. Замовити
Ремонт модуля управління (плати) від 450 грн. Замовити
Заміна блоку підшипників від 720 грн. Замовити
Установка нового барабана від 920 грн. Замовити
Заміна зливного насоса (помпи) від 350 грн. Замовити
Ремонт/заміна люка (дверцят) від 290 грн. Замовити
Заміна приводного ременя від 220 грн. Замовити
Ремонт двигуна від 300 грн. Замовити
Заміна манжети від 320 грн. Замовити
Заміна шлангів і патрубків від 130 грн. Замовити
Установка нових амортизаторів від 180 грн. Замовити
Заміна сальника від 150 грн. Замовити
Заміна щіток на двигуні від 120 грн. Замовити
Заміна клапанів від 180 грн. Замовити

Ремонт пральних машин Zanussi у Чернівцях

Італійська компанія Zanussi славиться не тільки бездоганним дизайном своїх пральних машин, але також високим ступенем їх надійності та тривалим терміном експлуатації, ніж заслужила бездоганну репутацію серед споживачів. Однак, якщо поломка все-таки трапилася, слід довірити ремонт досвідченим професіоналам. Наша майстерня "На дому" - саме такий заклад. У нас працюють тільки досвідчені і кваліфіковані фахівці.

Найбільш часті поломки пральних машин

Жителі Чернівців дуже часто звертаються в нашу компанію для ремонту пральних машин "Зануссі". Також до нас звертаються користувачі, які купили нові машини Zanussi і хотіли б скористатися нашою допомогою при установці побутової техніки. Завдяки таким зверненням ми змогли ознайомитися з роботою як старих, так і нових моделей марки. Ми знаємо конструктивні особливості і можемо полагодити практично будь-яку несправність.

Найбільш частини пральні машини "Зануссі" ламаються не через дефектів, а через неправильну експлуатацію. Також досить часто трапляються поломки, пов'язані з перебоями в електромережі. Для того, щоб пристрій працював довше - необхідно підключити його через якісний автомат і точно слідувати інструкціям, викладеним в керівництві по експлуатації пральної машини. Якщо поломка вже трапилася - то вам буде потрібна допомога кваліфікованого фахівця, який має досвід з пристроями від бренду Zanussi.

Кращі умови для наших клієнтів

Несправності і збої в роботі пральної машини можуть виникнути по цілому ряду причин, проте їх своєчасне усунення дозволяє уникнути серйознішого і дорогого ремонту. Крім того, фахівці не рекомендують намагатися відремонтувати машинку самостійно, не маючи знань, досвіду і практичних навичок.

Наш сервісний центр "НА ДОМУ" здійснює високоякісний ремонт пральних машин Zanussi на дому в будь-якому районі Чернівців, надаючи кращі умови для клієнтів. Досвідчений, кваліфікований персонал, професійне обладнання, а також наявність оригінальних комплектуючих гарантують надійність і довговічність всіх виконаних послуг. Також ми надаємо офіційну гарантію на виконані роботи та встановлені запчастини. Зв'яжіться з нами по телефону або через популярні месенджери. Також ви можете залишити заявку на сайті і ми самі вам передзвонимо протягом декількох хвилин.

Ремонт пральних машин ЗануссіРемонт пральних машин ZanussiРемонт пральних машин ZanussiРемонт пральних машин Чернівцi