Ремонт пральних машин Miele у Чернiвцях

Наші телефони:

+38(050) 879-91-86
+38(097) 256-25-50

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Чернiвцi, пр. Незалежності, 56А

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі пральной машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна Тена (водонагрівача) від 480 грн. Замовити
Ремонт модуля управління (плати) від 550 грн. Замовити
Заміна блоку підшипників від 960 грн. Замовити
Установка нового барабана від 1400 грн. Замовити
Заміна зливного насоса (помпи) від 600 грн. Замовити
Ремонт/заміна люка (дверцят) від 720 грн. Замовити
Заміна приводного ременя від 460 грн. Замовити
Ремонт двигуна від 650 грн. Замовити
Заміна манжети від 440 грн. Замовити
Заміна шлангів і патрубків від 230 грн. Замовити
Установка нових амортизаторів від 460 грн. Замовити
Заміна сальника від 280 грн. Замовити
Заміна щіток на двигуні від 260 грн. Замовити
Заміна клапанів від 320 грн. Замовити

Ремонт пральних машин Miele в Чернівцях

Пральна машинка - це прилад, без якого не обійтися ні в одному сучасному будинку, особливо якщо є маленькі діти. Саме тому будь-яка поломка повинна бути усунена в найкоротші терміни. Фахівці нашого сервісного центру в Чернівцях оперативно виконають кваліфікований ремонт пральних машин Miele і техніки інших виробників на найвигідніших умовах.

Переваги сервісу "На дому"

Необхідність в ремонті пральної машини Miele може виникнути по цілому ряду різних факторів, серед яких: природний знос деталей, недотримання правил експлуатації, жорстка водопровідна вода і нестабільна напруга в мережі електроживлення. Своєчасне обслуговування, проведене нашими майстрами, дозволяє уникнути безлічі проблем, тим самим запобігаючи виникненню більш серйозних і дорогих наслідків.

Ми пропонуємо сучасний рівень надання послуг, професійне обладнання, високоякісні оригінальні запчастини та оперативність виконання робіт виключно на дому у замовника. Крім того, наш клієнт отримує офіційну гарантію, яка поширюється в тому числі і на замінні деталі. Зв'яжіться з нами по телефону або через електронну пошту, вказавши конкретну модель і ознаки виниклої несправності.

Чи варто ремонтувати пральну машину Miele?

Компанія "Міле" - один зі світових лідерів в області виробництва пральних машин преміум-класу. Пристрої компанії відрізняються високою якістю виконання, чудовим дизайном і збільшеним терміном служби. Варто відзначити, що більшість власників побутової техніки Miele один раз спробувавши продукцію марки більше не погоджуються на використання товарів інших виробників.

Саме тому пральну машину від Miele необхідно ремонтувати незалежно від складності поломки. Після виконання ремонту дана машина зможе працювати багато років, а в деяких випадках - і десятиліття. Фахівці нашого сервісного центру "На дому" в Чернівцях можуть виконати заміну підшипників в пральних машинах Miele, відремонтувати двигун, виконати модульну заміну навісного обладнання і навіть полагодити електронний модуль управління. На всі види ремонту видається тривала офіційна гарантія, яка дозволить вам без побоювання експлуатувати відремонтоване пристрій.

Ремонт пральних машинРемонт пральних машин МілеВідремонтувати пральну машину