Ремонт пральних машин Siemens у Чернiвцях

Наші телефони:

+38(050) 879-91-86
+38(097) 256-25-50

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Чернiвцi, пр. Незалежності, 56А

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика (при выполнении ремонта) 100 грн. Замовити
Заміна Тена (водонагрівача) від 260 грн. Замовити
Ремонт модуля управління (плати) від 450 грн. Замовити
Заміна блоку підшипників від 600 грн. Замовити
Установка нового барабана від 800 грн. Замовити
Заміна зливного насоса (помпи) від 350 грн. Замовити
Ремонт/заміна люка (дверцят) від 290 грн. Замовити
Заміна приводного ременя від 220 грн. Замовити
Ремонт двигуна від 300 грн. Замовити
Заміна манжети від 300 грн. Замовити
Заміна шлангів і патрубків від 110 грн. Замовити
Установка нових амортизаторів від 200 грн. Замовити
Заміна сальника від 150 грн. Замовити
Заміна щіток на двигуні від 120 грн. Замовити
Заміна клапанів від 180 грн. Замовити

Ремонт пральних машин Siemens у Чернівцях

Сервісний центр "На дому" - це не просто компанія по ремонту побутової техніки. В першу чергу - ми дружний колектив, який об'єднаний простою метою - заробити собі на хліб чесною працею. Ми не ставимо перед собою цілей підкорення світу або побудови бізнес-імперії. Ми просто хочемо працювати і отримувати за це гроші і подяку клієнтів. Адже насправді, немає нічого кращого, ніж отримати щиру подяку від людини, якій ти допоміг у важкій ситуації.

А поломка пральної машини - ситуація дійсно важка. Справа в тому, що за останні 20 років ми все дуже звикли до автоматичних пральних машин. Більшість жителів Чернівців не хоче залишатися без допомоги в справі прання одягу. Саме тому при поломці машини необхідно терміново викликати майстра додому.

Як швидко можна відремонтувати техніку "Сіменс"?

Незважаючи на запевнення інженерів Siemens, через форс-мажорних обставин пральних машин цього бренду може знадобитися ремонт. Гарантійний термін агрегат, швидше за все, відслужить без проблем, але далі доведеться подбати про якісне технічне обслуговування. У Чернівцях послуги з ремонту пральних машин Сіменс на дому пропонує наш сервісний центр. Досить оформити заявку на сайті, щоб викликати фахівця в будь-який район міста або передмістя. Майстер витратить на рішення навіть складного завдання від 15 хвилин до 24 годин. Можна, звичайно, спробувати знайти розумного приватника в інтернеті, але на це піде дорогоцінний час, а економія не буде такою вже суттєвою.

Чому нам варто довірити обслуговування імпортної техніки

Ми - повноцінний сервісний центр, а не майстерня в напівпідвальному приміщенні. Наша приватна комерційна організація платить податки, несе відповідальність за гарантії відповідно до законодавства України і дотримується всіх прав споживача.

Ми пропонуємо ремонт пральних машин Siemens на дому - в будь-якому районі Чернівців або передмістя, оперативно і якісно. Максимум за добу наш майстер відремонтує агрегат, використовуючи оригінальні запчастини. Ви отримуєте талон (терміном від 3 до 12 місяців) і акт про виконані роботи (офіційне підтвердження гарантії). Такий підхід до обслуговування виділяє нас на фоні інших майстерень в місті і приватних фахівців з ремонту пральних машин "Сіменс". Телефонуйте - менеджер відповість на будь-які додаткові питання і допоможе оформити заявку.

Ремонт пральних машин Siemens в ЧернівцяхРемонт пральних машинРемонт пральних машин SiemensРемонт пральних машин