Ремонт духових шаф у Чернiвцях

Наші телефони:

+38(050) 879-91-86
+38(097) 256-25-50

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Чернiвцi, пр. Незалежності, 56А

Ціни на ремонт духових шаф

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі духової шафи. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 150 грн. Замовити
Установка духової шафи від 320 грн. Замовити
Заміна скла від 350 грн. Замовити
Заміна перемикача від 120 грн. Замовити
Ремонт дверцят від 350 грн. Замовити
Заміна лампи від 80 грн. Замовити
Установка нового термостата від 130 грн. Замовити
Заміна гумки від 115 грн. Замовити
Заміна вентилятора від 120 грн. Замовити
Ремонт електронного модуля від 360 грн. Замовити
Заміна ТЕНа (нагрівача) від 140 грн. Замовити

Ремонт вбудованих духових шаф (Чернівці)

Наскільки б якісною і надійною була побутова техніка, їй рано чи пізно знадобиться грамотне обслуговування і ремонт. Стосується це і духових шаф. Навіть найвідоміші світові виробники не можуть гарантувати тривалу і безперебійну роботу своєї продукції. Тому в разі виникнення будь-яких несправностей важливо довірити лагодження кваліфікованим фахівцям, скориставшись послугою ремонту духових шаф, що надається нашим сервісним центром "НА ДОМУ".

Поширені несправності

Несправності в роботі газових або електричних духовок можуть виникнути з різних причин, однак найчастіше власники стикаються з наступними проблемами:

  • вихід з ладу нагрівального елементу;
  • поломка або некоректна робота термостата;
  • програмні збої в керуючому модулі.

Перші ознаки неполадок в роботі Тена проявляються в нерівномірному пропікання страви, а також у невідповідності заданої температури. У цьому випадку потрібна заміна нагрівального елементу на новий, бажано оригінальний, аналог. Крім цього, причиною порушення температурного режиму може стати поломка термостата, який також підлягає заміні.

Сучасні моделі духових шаф оснащуються системою автоматичної діагностики, яка попередить власника в разі виникнення збою або неправильної роботи будь-якої деталі і вузла. Відповідний код помилки висвічується на дисплеї, що дозволяє провести точну діагностику і прискорити подальший ремонт.

Найчастіше подібні неприємності виникають через неуважність власників. Несвоєчасне обслуговування або випадкове відключення від електричної мережі значно скорочують ресурс служби деталей і, як наслідок, призводять до остаточного виходу з ладу.

Сучасний рівень сервісу

Обслуговування та ремонт духових шаф в Чернівцях здійснюється руками кваліфікованих фахівців СЦ "НА ДОМУ", що володіють досвідом і всіма необхідними практичними навичками. Крім того, щоб уникнути додаткових витрат, пов'язаних з транспортуванням несправної техніки, всі ремонтні роботи проводяться безпосередньо на дому у замовника. Виїзд здійснюється по Чернівцям і в передмістя.

Оригінальні витратні матеріали, запчастини, а також професійний інструмент гарантують високу оперативність, якість і надійність всіх послуг, що надаються. Крім того, кожен клієнт отримує офіційну гарантію.

Ремонт духових шаф в ЧернівцяхРемонт техніки в СумахУсунення поломок техніки на домуРемонт побутової техніки в Чернівцяхх