Ремонт пральних машин Indesit у Чернiвцях

Наші телефони:

+38(050) 879-91-86
+38(097) 256-25-50

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Чернiвцi, пр. Незалежності, 56А

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна ТЕНа (водонагрівача) від 260 грн. Замовити
Ремонт модуля управління (плати) від 450 грн. Замовити
Заміна блоку підшипників від 600 грн. Замовити
Установка нового барабана від 800 грн. Замовити
Заміна зливного насоса (помпи) від 350 грн. Замовити
Ремонт/заміна люка (дверцят) від 290 грн. Замовити
Заміна приводного ременя від 220 грн. Замовити
Ремонт двигуна від 300 грн. Замовити
Заміна манжети від 300 грн. Замовити
Заміна шлангів і патрубків від 110 грн. Замовити
Установка нових амортизаторів від 180 грн. Замовити
Заміна сальника від 150 грн. Замовити
Заміна щіток на двигуні від 120 грн. Замовити
Заміна клапанів від 180 грн. Замовити

Ремонт пральних машин Indesit в Чернівцях

Якщо вам потрібно оперативний і якісний ремонт пральних машин Indesit на дому, зверніться за допомогою в наш сервісний центр, де працюють справжні професіонали своєї справи. Фахівцям майстерні "На дому" під силу відремонтувати будь-яку модель пральної машини Індезіт, при цьому після закінчення робіт ви будете приємно здивовані вартістю обслуговування побутової техніки від цього бренду. Оформити заявку на виклик майстра в будь-який район Чернівців можна щодня, зателефонувавши нам по телефону або заповнивши невелику форму на сайті.

Типові поломки пральних машинок Indesit

Необхідність невідкладно починають пральну машину Індезіт найчастіше виникає у клієнтів нашого СЦ при таких несправностях:

  • сильні шум і вібрація при віджиманні;
  • надмірне піноутворення;
  • відсутність нагріву води;
  • протікання.

У чому причина проблеми?

Причини неполадок часто криються в виході з ладу окремих елементів обладнання: підшипників барабана, Тена, ущільнювальної манжети дверцята, електронного модуля управління, приводного ременя, помпи. Якщо поламані деталі пральної машини Indesit не підлягають ремонту, в нашому СЦ проводиться їх заміна, для чого використовуються тільки оригінальні нові запчастини. Після закінчення робіт в обов'язковому порядку видається гарантійний документ терміном дії до 12 місяців.

Переваги нашого сервісу

Компанія "На дому" вже багато років працює в Чернівцях і може забезпечити жителів нашого славного міста високим рівнем сервісу, а також вигідною ціною на ремонт італійських пральних машин марки "Індезіт". У нашому сервісному центрі працюють тільки грамотні фахівці, які мають великий досвід роботи в даній сфері. Мінімальний досвід роботи співробітника становить 8 років, а середній - 12 років. За цей час майстри стають справжніми професіоналами і можуть відновити навіть найскладнішу побутову техніку Indesit.

Ще одна особливість нашого сервісного центру - це швидкий виїзд по Чернівцям і в найближчий передмістя. Завдяки наявності автомобілів наші співробітники можуть швидко переміщатися між замовленнями і обслуговувати більшу кількість замовників в день. Якщо буде потрібно швидко від'їхати на склад за деталями - майстер зможе зробити це оперативно. Крім високої швидкості роботи ми забезпечуємо і належну якість ремонту з використанням перевірених запасних частин і витратних матеріалів.

Ремонт пральних машин IndesitВідремонтувати пральну машинуРемонт пральних машинРемонт пральних машин ЧернівцiРемонт пральних машин Indesit