Ремонт пральних машин Ariston у Чернiвцях

Наші телефони:

+38(050) 879-91-86
+38(097) 256-25-50

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Чернiвцi, пр. Незалежності, 56А

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна ТЕНа (водонагрівача) від 260 грн. Замовити
Ремонт модуля управління (плати) від 450 грн. Замовити
Заміна блоку підшипників від 600 грн. Замовити
Установка нового барабана від 800 грн. Замовити
Заміна зливного насоса (помпи) від 350 грн. Замовити
Ремонт/заміна люка (дверцят) від 290 грн. Замовити
Заміна приводного ременя від 220 грн. Замовити
Ремонт двигуна від 300 грн. Замовити
Заміна манжети від 300 грн. Замовити
Заміна шлангів і патрубків від 110 грн. Замовити
Установка нових амортизаторів від 180 грн. Замовити
Заміна сальника від 150 грн. Замовити
Заміна щіток на двигуні від 120 грн. Замовити
Заміна клапанів від 180 грн. Замовити

Ремонт пральних машин Ariston у Чернівцях

Коли імпортна побутова техніка ламається, її власник виявляється перед вибором: везти її в майстерню або звернутися до приватного підприємця. Ми пропонуємо третій варіант - ремонт пральної машини Ariston на дому фахівцями нашого сервісного центру. Майстер приїде в будь-який район Чернівців, зможе всього за добу відремонтувати агрегат, використовуючи оригінальні і нові деталі. Вам не потрібно самостійно транспортувати пристрій або шукати компетентного фахівця для обслуговування на дому.

І ще одна важлива перевага нашого сервісу - ми надаємо «справжню гарантію». Що це означає? За фактом майстер по оголошенню не дає ніяких зобов'язань: практично ніхто з приватних фахівців не підписує акт виконаних робіт. Кожен клієнт СЦ "На дому" отримує офіційний гарантійний документ (термін від 3 до 12 місяців). Талон вам вручить майстер, після того як завершить догляд за пральною машиною Ariston і усуне несправність. Давайте докладніше розберемося, що саме може зламатися в такому агрегаті.

Причини поломки і способи усунення

З огляду на надійність конструкції, якість збірки і довговічність комплектуючих, можна виділити не так вже й багато причин, за якими вам може знадобитися ремонт пральної машини "Арістон":

  • механічні пошкодження корпусу і знос рухомих частин;
  • занадто жорстка водопровідна вода і вапняний наліт на деталях барабана;
  • різкі перепади напруги в мережі;
  • збій в роботі програмного забезпечення або електроніки.

Як викликати майстра додому?

Наші майстри прямо на місці усунуть навіть складну несправність, витративши на це від 15 хвилин до 24 годин. Звертайтеся до менеджера, заповнюйте заявку, і ми надішлемо допомогу в той же день. Також ви можете зателефонувати за телефонами, які вказані на нашій сайті або ж звернути увагу на месенджери, якщо такий спосіб комунікації для вас зручний.

Майстри нашої компанії "На дому" виїжджають для ремонту пральних машин Ariston по Чернівцях та Чернівецькій області. Це стало можливим завдяки грамотній системі логістики та доступу до великої кількості запасних частин. Велику частину деталей майстер візьме з собою. Але в разі несподіваних обставин завжди зможе швидко з'їздити в майстерню і взяти потрібні компоненти. На роботу видається гарантія нашого сервісного центру "На дому", на самі запчастини діє гарантія виробника.

Відремонтувати пральну машинуРемонт пральних машинВідремонтувати пральну машинуРемонт пральних машин