Ремонт пральних машин Samsung у Чернiвцях

Наші телефони:

+38(050) 879-91-86
+38(097) 256-25-50

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Чернiвцi, пр. Незалежності, 56А

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна ТЕНа (водонагрівача) від 260 грн. Замовити
Ремонт модуля управління (плати) від 450 грн. Замовити
Заміна блоку підшипників від 600 грн. Замовити
Установка нового барабана від 800 грн. Замовити
Заміна зливного насоса (помпи) від 350 грн. Замовити
Ремонт/заміна люка (дверцят) від 290 грн. Замовити
Заміна приводного ременя від 220 грн. Замовити
Ремонт двигуна від 300 грн. Замовити
Заміна манжети від 300 грн. Замовити
Заміна шлангів і патрубків від 110 грн. Замовити
Установка нових амортизаторів від 180 грн. Замовити
Заміна сальника від 150 грн. Замовити
Заміна щіток на двигуні від 120 грн. Замовити
Заміна клапанів від 180 грн. Замовити

Ремонт пральних машин Samsung у Чернівцях

Власники пральних машинок Samsung досить рідко стикаються з різними неполадками, так як продукція цього відомого корейського бренду славиться своєю надійністю і тривалим терміном експлуатації. Але, якщо поломка все ж трапилася, рекомендуємо скористатися послугами майстрів нашого сервісного центру.

Часті поломки моделей Samsung

Незважаючи на те, що пристрої "Самсунг" є одними з найбільш відомих у світі, навіть вони періодично виходять з ладу. У Чернівцях продукція марки користується великою популярністю. Завдяки цьому фахівці нашого сервісного центру змогли вивчити весь модельний ряд компанії і виділити найбільш характерні для нього поломки. Такий досвід дозволяє нам чинити навіть самі рідкісні пристрої і видавати розширену гарантію на свою роботу.

Найчастіше в нашу компанію звертаються власники пральних машин Samsung з наступними проблемами: пральна машина перестала зливати води, пристрій видає дивний шум, машина блимає лампочками, які не віджимає, не гріє воду, не заливає воду, машина протікає і іншими. Всі ці неполадки можуть відремонтувати майстри нашої компанії за вигідною ціною.

Переваги сервісу "На дому"

Ми здійснюємо повний спектр робіт, що стосуються обслуговування і ремонту пральних машин Samsung, незалежно від моделі і року випуску. Завдяки наявності рекомендованих виробником витратних матеріалів, оригінальних комплектуючих, а також сучасного обладнання, наші майстри без праці впораються з поломкою будь-якої складності, нададуть офіційну гарантію і дадуть рекомендації щодо подальшої експлуатації техніки. Крім того, всі роботи проводяться безпосередньо на дому у клієнта, що значно економить час і виключає витрати на транспортування. Своєчасне усунення несправності дозволить уникнути більш серйозних і дорогих наслідків.

Замовте послугу ремонту, зв'язавшись з нами за номерами телефонів, вказаними у вкладці «Контакти», або ж відправте повідомлення в один з месенджерів, який вказаний в шапці сайту. Ми обіцяємо - ви отримаєте сервіс найвищого рівня, який є рідкістю для Чернівців та інші регіонів України. Наша компанія використовує тільки якісні запасні частини, які закуповуються оптом у великих постачальників. Тривалі контракти дозволяють отримувати тільки перевірені деталі, на які поширюється гарантія виробника.

Ремонт пральних машин ЧернівцiВідремонтувати пральну машинуВідремонтувати пральну машину