Ремонт пральних машин Candy у Чернiвцях

Наші телефони:

+38(050) 879-91-86
+38(097) 256-25-50

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Чернiвцi, пр. Незалежності, 56А

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна ТЕНа (водонагрівача) від 350 грн. Замовити
Ремонт модуля управління (плати) від 480 грн. Замовити
Заміна блоку підшипників від 750 грн. Замовити
Установка нового барабана від 980 грн. Замовити
Заміна зливного насоса (помпи) від 450 грн. Замовити
Ремонт/заміна люка (дверцят) від 320 грн. Замовити
Заміна приводного ременя від 250 грн. Замовити
Ремонт двигуна від 370 грн. Замовити
Заміна манжети від 350 грн. Замовити
Заміна шлангів і патрубків від 180 грн. Замовити
Установка нових амортизаторів від 230 грн. Замовити
Заміна сальника від 190 грн. Замовити
Заміна щіток на двигуні від 150 грн. Замовити
Заміна клапанів від 200 грн. Замовити

Ремонт пральних машин Candy в Чернівцях

Якщо ваша пральна машина Candy стала погано працювати або повністю вийшла з ладу, оформите заявку на виклик майстра додому в сервісному центрі "На дому". У той же день всі несправності техніки будуть усунені - оперативно і з гарантією якості. Фахівцям нашої майстерні під силу полагодити будь-яку модель пральної машинки "Канді", так як вони знають конструктивні особливості обладнання від цього бренду. А якщо в ході ремонту виникне необхідність в заміні окремих деталей (помпи, модуля управління, шланга, датчика або навіть двигуна), в нашому СЦ для цих цілей використовуються нові оригінальні деталі. Також можуть застосовуватися запасні частини контрактного типу, які виготовляються перевіреними постачальниками і можуть служити довгі роки.

Часті поломки пральних машин Candy

Необхідність відремонтувати пральну машину "Канді" може виникнути при:

  • появі калюж води під корпусом;
  • сильної вібрації при пранні і віджиманні;
  • відсутності зливу води з барабана після закінчення циклу роботи;
  • збої в роботі системи управління.

Незалежно від характеру і причини поломки фахівець сервіс-центру "На дому" оперативно усуне всі збої в роботі пральної машинки Candy. А після в обов'язковому порядку видасть гарантійний документ терміном дії від 3 до 12 місяців. Цим ми відрізняємося від багатьох компаній, які не хочуть видавати гарантію на виконану роботу. На запасні частини поширюється гарантія заводу-виготовлювача. Якщо під час гарантійного терміну поломка повториться - то наші майстри приїдуть до вас додому для повторної діагностики і ремонту. Виїзд здійснюється по Чернівцях та Чернівецькій області.

Досвідчені фахівці

Одним з основних переваг нашої компанії можна вважати великий штат грамотних фахівців. З самого першого дня заснування компанії ми змогли зібрати унікальний за своєю кваліфікацією штат. У компанії "На дому" працюють майстри по заміні підшипників, універсали, електронники та багато інших профільних фахівців. Є працівники, які спеціалізуються на італійських пральних машинах "Канді", є фахівці більш широкого профілю. Незалежно від цього всі вони мають багатий досвід і професійні навички. Якщо ви сам працюєте майстром - то ви можете відвідати наш офіс і спробувати влаштуватися до нас на роботу. Але попереджаємо - вимоги у нас дуже високі, як і заробітна плата.

Ремонт пральної машиниРемонт побутової техніки з гарантієюРемонт пральної машини Candy