Ремонт посудомийних машин у Чернiвцях

Наші телефони:

+38(050) 879-91-86
+38(097) 256-25-50

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Чернiвцi, пр. Незалежності, 56А

Ціни на ремонт посудомийних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі посудомийної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 150 грн. Замовити
Установка посудомийної машини від 320 грн. Замовити
Заміна ТЕНа (нагрівача) від 170 грн. Замовити
Заміна шланга від 200 грн. Замовити
Установка нового насоса від 220 грн. Замовити
Заміна ущільнювачів від 150 грн. Замовити
Заміна фільтра від 80 грн. Замовити
Заміна дозатора від 120 грн. Замовити
Ремонт дверцят від 130 грн. Замовити
Заміна запобіжників від 80 грн. Замовити
Заміна пресостату від 270 грн. Замовити
Установка нового датчика рівня води від 300 грн. Замовити
Ремонт електронного блоку управління від 200 грн. Замовити

Якісний ремонт посудомийних машин у Чернівцях.

Посудомийні машини з кожним роком стають все більш популярними, що й не дивно, адже з їх допомогою господині позбулися левової частки побутових клопотів. І саме з цієї причини вихід техніки з ладу може принести масу неприємностей. Але не варто переживати, фахівці нашого сервісного центру в Чернівцях оперативно виконають ремонт посудомийних машин, усунувши навіть найсерйозніші несправності. Роботи не займуть багато часу: всі функції обладнання будуть відновлені не пізніше, ніж через 24 години після вашого звернення.

Шукаємо причини поломки

Посудомийні машини, як і інша сучасна техніка, являють собою високотехнологічні та складні пристрої, які можуть безвідмовно працювати протягом багатьох років. І все ж з часом їм може знадобитися ремонт. Якщо зламалася нова техніка, то проблема в неякісної збірці, але якщо ж з ладу вийшло обладнання, яке пропрацювало не один рік, то причина набагато прозаїчніше: знос основних деталей. На щастя, в більшості випадків посудомийну машину можна полагодити.

Зрозуміти, що саме сталося і чому посудомийній машині потрібний ремонт, легко, потрібно просто звернути увагу на кілька нюансів:

  • неможливо запустити програму миття посуду (причина в засмітті фільтра і форсунок або ж в поломці циркуляційного насоса);
  • переливається вода (ймовірно, зламався датчик рівня води або клапана);
  • вода дуже холодна або, навпаки, гаряча (несправний датчик температури або ТЕН);
  • не відбувається злив (можливий засмічення системи зливу або ж пошкоджений насос);
  • витік води (знос ущільнювачів насоса або дверцята, також варто перевірити, чи добре затягнуті хомути на шлангах);
  • в процесі роботи можна почути нехарактерні шуми (пошкоджені підшипники насоса або електродвигуна).

При виявленні хоча б одного з перерахованих ознак зверніться до майстра. Проводити ремонт посудомийної машини самостійно не рекомендується, це може привести до ще більш значним поломок.

Що ми пропонуємо

Замовляючи ремонт посудомийної машини в нашому сервісному центрі "НА ДОМУ", ви отримуєте ряд переваг. Всі роботи виконуються на дому - майстер приїде в будь-який район Чернівців, а вам не доведеться особисто везти техніку в сервіс. Для точного визначення несправності проводиться глибока діагностика, в процесі ремонту використовуються сучасні інструменти, а при необхідності заміни деталей ми підберемо оригінальні запчастини.

Зв'язатися з нами просто: ви можете залишити заявку на ремонт на сайті або зверніться до відділення Укрсиббанку, коротко описавши проблему і вказавши марку пристрою. Ми впевнені в якості кінцевого результату, тому видаємо гарантію на термін від 3 до 12 місяців (в залежності від типу поломки).

Ремонт побутової технікиСервісний центр по ремонту побутової технікиОбслуговування побутової технікиЯкісний ремонт посудомийок у Чернівцях