Ремонт пральних машин на дому у Чернiвцях

Наші телефони:

+38(050) 879-91-86
+38(097) 256-25-50

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Чернiвцi, пр. Незалежності, 56А

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) от 100 грн. Замовити
Заміна Тена (водонагрівача) від 260 грн. Замовити
Ремонт модуля управління (плати) від 450грн. Замовити
Заміна блоку підшипників від 600 грн. Замовити
Установка/заміна баку від 800 грн Замовити
Заміна зливного насоса (помпи) від 350 грн. Замовити
Ремонт/заміна люка (дверцят) від 290 грн. Замовити
Заміна приводного ременя від 220 грн Замовити
Ремонт двигуна від 300 грн Замовити
Заміна манжети від 300 грн. Замовити
Заміна шлангів і патрубків від 110 грн. Замовити
Установка нових амортизаторів від 180 грн. Замовити
Заміна сальника від 150 грн Замовити
Заміна щіток на двигуні від 120 грн. Замовити
Заміна клапанів від 180 грн Замовити

Ремонт пральних машин на дому в Чернівцях

Купуючи нову пральну машину, ми найменше думаємо про можливість поломок, але все ж з часом техніка може вийти з ладу. Ремонт пральних машин - складна і відповідальна задача, яку можна довіряти тільки майстрам своєї справи. Фахівці нашого сервісного центру в Чернівцях мають високий рівень кваліфікації і досконально знають всі нюанси конструкції агрегатів від різних брендів, тому ми можемо гарантувати відмінний результат. Ціни на проведення ремонту пральних машин різняться в залежності від типу поломки, але в будь-якому випадку підсумкова вартість залишається цілком доступною.

Наша компанія "На дому" виконує ремонт пральних машин різних брендів в Чернівцях. У нашому місті популярністю користуються як європейські, так і азіатські пральні машини. Також можна зустріти пристрої турецького або американського виробництва, а також білоруські пральні машини. Варто відразу зауважити, що ми ремонтуємо тільки пристрої автоматичного типу. Напівавтоматичні пральні машини ремонту і обслуговування не підлягають.

Ознаки поломки

Можна виділити кілька основних ознак, що свідчать про те, що пральна машинка потребує термінового ремонту. Звернутися в майстерню потрібно, якщо:

 • починається не цикл віджиму;
 • не обертається барабан;
 • з агрегату витікає вода;
 • пралка сильно вібрує;
 • чутні сторонні шуми;
 • не набирається вода в бак;
 • заклинило завантажувальний люк;
 • дверцята не відкривається;
 • пристрій не гріє воду;
 • пральна машина не зливає воду;
 • утворюється багато піни під час роботи;
 • блимають лампочки або машина дивно пищить;
 • інші несправності.

Пральні машини представляють собою складні електронні пристрої, тому виявити несправність і з'ясувати її причину не так просто, як може здатися на перший погляд. З цієї причини відремонтувати пральну машину своїми силами ви зможете, тільки якщо володієте потрібними навичками і маєте в своєму розпорядженні спеціальні інструменти. В іншому випадку самим розумним рішенням є звернення до досвідченого майстра.

Досить часто в пральних машинах виходить з ладу електроніка. Поломку електронного модуля управління виправити самостійно практично неможливо, для цього необхідно володіти унікальними навичками, освітою і досвідом роботи. У нашій компанії "На дому" працюють майстри, які мають кваліфікацію електронників і можуть відновити як старі, так і сучасні модулі управління.

Як ми працюємо

Майстри нашого сервісу виконують ремонт пральних машин в кілька етапів. Насамперед проводиться глибока діагностика, що дозволяє виявити навіть приховані причини поломки, після чого визначається рівень складності несправності і приймається рішення про те, що саме потрібно робити. Як правило, що вийшли з ладу елементи пральних машин можна полагодити, але іноді виникає необхідність заміни деталі. В цьому випадку ми підберемо якісні оригінальні запчастини, наші майстри не використовуються б / у вироби.

Щоб викликати фахівця, залиште замовлення на сайті або зателефонуйте нашому менеджеру: опишіть проблему, а також надайте дані про марку і серійний номер техніки. Ремонт пральних машин проходить на дому - ми цінуємо час клієнтів і готові позбавити їх від необхідності везти громіздкі агрегати в сервіс. Майстер сам приїде в будь-який район Чернівців. Ми відповідаємо, що працездатність обладнання буде відновлена протягом доби після звернення. На всі види виконаних робіт поширюється гарантія терміном дії від 3 до 12 місяців.

Быстрый ремонт пральних машинРемонт побутової технікиРемонт и обслуживание стиральных машинРемонт пральных машинРемонт пральных машин на домуВідремонтувати пральну машину