Ремонт пральних машин Bosch у Чернiвцях

Наші телефони:

+38(050) 879-91-86
+38(097) 256-25-50

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Чернiвцi, пр. Незалежності, 56А

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна ТЕНа (водонагрівача) від 300 грн. Замовити
Заміна клапанів від 200 грн. Замовити
Ремонт модуля управління (плати) від 450 грн. Замовити
Заміна блоку підшипників від 680 грн. Замовити
Установка нового барабана від 980 грн. Замовити
Заміна зливного насоса (помпи) від 400 грн. Замовити
Ремонт/заміна люка (дверцят) від 290 грн. Замовити
Заміна приводного ременя від 220 грн. Замовити
Ремонт двигуна від 350 грн. Замовити
Заміна манжети від 360 грн. Замовити
Заміна шлангів і патрубків від 170 грн. Замовити
Установка нових амортизаторів від 180 грн. Замовити
Заміна сальника від 190 грн. Замовити
Заміна щіток на двигуні від 150 грн. Замовити

Ремонт пральних машин Bosch в Чернівцях

Пральна машина Bosch зламалася, на підлозі утворилася калюжа, барабан не обертається і вам необхідний терміновий ремонт на дому тут і зараз? Чи не впадайте у відчай, не панікуйте і не перегортайте газету з оголошеннями - досвідчений майстер нашого сервісного центру готовий прийти на допомогу. Ми пропонуємо для жителів Чернівців та району послуги з гарантією: видаємо талон терміном до року і акт про виконані роботи - офіційне підтвердження наших зобов'язань перед клієнтом.

На даній сторінці сайту "На дому" вказана вартість ремонту пральних машин і ціна заміни певних деталей для марки "Бош". Але наша компанія ремонтує і інші бренди побутової техніки. Це європейські, азіатські, американські і турецькі пральні машини. Майстри нашого сервісного центру мають великий досвід роботи як з моделями вертикального типу, так і з вертикальними пристроями.

Про важливість профілактики та своєчасного обслуговування

Навіть чітке дотримання інструкції не гарантує повну відсутність проблем з експлуатацією. Як правило пральні машини Bosch надійно служать весь заявлений виробником термін, але профілактичним сервісом краще не нехтувати. Механічні пошкодження корпусу, перепади напруги, занадто жорстка водопровідна вода і інтенсивні навантаження - безліч факторів можуть призвести до поломки. Враховуйте, що ближче до кінця терміну дії гарантії може знадобитися ремонт життєво важливих вузлів і деталей пральної машини Bosch:

  • механізм обертання барабана, вал, підшипники і сальник;
  • двигун і передавальний ремінь;
  • нагріваючий елемент;
  • люк і манжета;
  • електроніка, плата управління і інтерфейс.

Останній пункт у списку приносить найбільше неприємностей, адже далеко не кожен майстер розбирається в системах мікропроцесорного управління сучасних моделей Бош. Фахівці сервісу "На дому" впораються з будь-яким завданням і всього за 24 години зможуть відремонтувати пральну машину будь-якого типу і року випуску. Просто залиште заявку на цій сторінці, і ми надішлемо бригаду в той же день. Наші майстри мають особисті автомобілі і можуть виїжджати не тільки в межах Чернівців, а й в райони Чернівецької області. Завдяки такій мобільності фахівці можуть у разі чого швидко від'їхати за необхідною деталлю і виконати ремонт. На всі види послуг видається розширена гарантія, в роботі використовуються тільки якісні запасні частини.

Замовити ремонт пральної машиниРемонт пральних машин BoschРемонт пральних машин BoschРемонт пральних машин на дому