Сервісний центр з ремонту побутової техніки «На дому»

Про наш центр

Якщо у вас зламалася побутова техніка, то проблема може бути вирішена декількома способами. Найскладніший - це самостійний ремонт. Для цього необхідно володіти великими теоретичними та практичними знаннями, мати необхідний інструмент і велика кількість вільного часу. Другий варіант - купити нову техніку. Але це дорого і не завжди розумно. Третій варіант - звернутися до грамотних фахівців з сервісного центру. Наша компанія "На дому" - саме такий сервісний центр. Ми вже більше 12 років працює в Чернівцях і може відремонтувати безліч видів побутової техніки, зробити це швидко і якісно, а також надати гарантію на виконану роботу.

Що ми ремонтуємо

Багато сервісні центри Чернівців або ремонтують один вид побутової техніки, або намагаються ремонтувати все підряд. У першому варіанті досить складно налагодити оптові поставки запасних частин, а в другому варіанті неможливо забезпечити високу якість послуг. Саме тому сервісний центр "На дому" ремонтує кілька найбільш популярних видів побутової техніки.

Найбільша кількість звернень надходить в нашу компанію по ремонту пральних машин. Ми виконуємо лагодження вертикальних і фронтальних пристроїв, а також вбудованих машин. Другий найбільш популярний вид техніки - це холодильники. Ми можемо виконати відновлення капілярної трубки, відремонтувати або повністю замінити компресор. Природно, ми виконуємо заправку холодильників фреоном і іншими типами холодоагентів. Крім однокамерних і двокамерних холодильників ми ремонтуємо морозильні камери і ларі. Також фахівці нашої майстерні "На дому" виконують ремонт кухонного обладнання: комбінованих плит, варильних панелей і духових шаф вбудованого типу. Вся ця техніка може бути в газовому, електричному або індукційному виконанні. Крім описаних вище товарів ми можемо полагодити і мікрохвильові печі, як у вбудовується, так і в окремій виконанні.

Надійні фахівці

Відмінною рисою компанії "На дому" є велика кількість грамотних майстрів, які мають профільну освіту та великий досвід роботи з побутовою технікою різних видів. Всі наші фахівці отримують велику кількість замовлень і високу заробітну плату, що дозволяє нам залучати одних з кращих майстрів Чернівців та навіть брати на роботу фахівців з більших регіонів.

З гарантією полагодимо вашу побутову техніку

Залиште заявку на безкоштовний виїзд майстра і діагностику поломки

Увага! На всі види робіт надається гарантія і оформляється виїзна заявка на спеціальному бланку

Наші майстри працюють з 9.00 до 21.00 без вихідних

Або просто зателефонуйте нам:

+38(050) 879-91-86
+38(097) 256-25-50

Наша адреса: м. Чернiвцi, пр. Незалежності, 56А