Ремонт холодильників Electrolux у Чернiвцях

Наші телефони:

+38(050) 879-91-86
+38(097) 256-25-50

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Чернiвцi, пр. Незалежності, 56А

Ціни на ремонт холодильникiв

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі холодильника. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Ремонт/відновлення блоку управління від 400 грн. Замовити
Заміна компресора від 950 грн. Замовити
Заправка фреоном від 300 грн Замовити
Заміна гумки на холодильнику від 180 грн. Замовити
Заміна дверей холодильника від 320 грн. Замовити
Заміна пускового реле від 180 грн. Замовити
Заміна терморегулятора від 220 грн. Замовити
Заміна термостата від 200 грн. Замовити
Заміна лампочки (освітлення) від 80 грн. Замовити
Заміна датчиків від 480 грн. Замовити
Заміна випарника від 350 грн. Замовити
Заміна ручки холодильника від 400 грн. Замовити
Заміна вентилятора від 80 грн. Замовити
Заміна шлейфів від 360 грн. Замовити
Чистка капілярної трубки і заміна фільтра з подальшою заправкою фреоном від 550 грн. Замовити
Заміна фільтра від 100 грн. Замовити
Заміна петель від 380 грн. Замовити
Заміна дисплея від 380 грн. Замовити
Заміна таймера від 200 грн. Замовити
Заміна ТЕНа в холодильнику від 320 грн. Замовити

Ремонт холодильників Electrolux у Чернівцях

Холодильники шведського виробника Electrolux відрізняються високою якістю, але навіть техніка всесвітньо відомих брендів від поломок не застрахована. Якщо ваш агрегат вийшов з ладу, звертайтеся в сервісний центр «На дому» - через 24 години обладнання знову буде в строю. Холодильники "Електролюкс" відрізняються від інших моделей низьким споживанням електроенергії. Саме тому поламаний холодильник марки завжди варто ремонтувати. Ви або далі будете ним користуватися або зможете вигідно продати перед покупкою нового холодильника. Якісний ремонт зможуть виконати майстри нашої компанії, які мають величезний досвід роботи з холодильниками і морозильними камерам шведської марки.

Як замовити виїзд на дiм?

Замовити ремонт дуже просто. Досить зв'язатися з оператором по телефону або скористатися спеціальною формою зворотного зв'язку на цьому сайті. Коротко опишіть суть проблеми, менеджер прийме замовлення і віддасть його в роботу. Ремонт холодильників "Електролюкс" виконується на дому в будь-якому районі Чернівців, майстер буде у вас в день оформлення заявки. Також ми здійснюємо виїзд в Чернівецьку область. Якщо ви перебуваєте менш, ніж в 15 км від міста, то ми зможемо вам допомогти. Якщо ви перебуваєте далі - то не завжди буде можливість виїхати додому. В такому випадку зателефонуйте, який вказаний на сайті для уточнення можливості приїзду майстра.

Наші переваги

Перед тим, як відремонтувати пристрій, фахівець зробить його діагностику з метою виявлення причини несправності. Помилки при такому підході повністю виключені, а час на обслуговування техніки значно скорочується. Ремонт холодильників Electrolux проводиться тільки із застосуванням нових оригінальних комплектуючих, які заздалегідь замовляються на склад. Ось чому ми повністю впевнені в якості послуг і надаємо гарантію від 3 місяців до року.

Після надання допомоги обладнанню, майстер дасть цінні рекомендації по правильній експлуатації техніки. Виконання нескладних правил користування холодильним пристроєм продовжить йому життя. Насправді дотримання вимог з інструкції по експлуатації може продовжити життя холодильника аж до 20 років. Правильно встановіть холодильник, не дозволяйте йому нагріватися, не ставте всередині гарячі страви - і модель буде справно працювати багато років. А коли прийде термін і вона знову зламається - тоді на допомогу прийдемо ми, фахівці сервісного центру "НА ДОМУ".

Ремонт холодильників Electrolux на домуРемонт холодильників Electrolux