Ремонт холодильників Beko у Чернiвцях

Наші телефони:

+38(050) 879-91-86
+38(097) 256-25-50

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Чернiвцi, пр. Незалежності, 56А

Ціни на ремонт холодильникiв

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі холодильника. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 80 грн. Замовити
Заміна компресора від 950 грн. Замовити
Заправка фреоном від 300 грн. Замовити
Заміна гумки на холодильнику від 180 грн. Замовити
Заміна дверей холодильника від 320 грн. Замовити
Заміна пускового реле від 180 грн. Замовити
Заміна терморегулятора від 220 грн. Замовити
Заміна термостата від 200 грн. Замовити
Заміна лампочки (освітлення) від 80 грн. Замовити
Заміна датчиків від 480 грн. Замовити
Заміна випарника від 350 грн. Замовити
Заміна ручки холодильника від 400 грн. Замовити
Заміна вентилятора від 80 грн. Замовити
Чистка капілярної трубки і заміна фільтра з подальшою заправкою фреоном від 550 грн. Замовити
Заміна фільтра від 100 грн. Замовити
Заміна дисплея від 380 грн. Замовити
Заміна таймера від 200 грн. Замовити
Ремонт/відновлення блоку управління від 400 грн. Замовити
Заміна петель від 380 грн. Замовити
Заміна ТЕНа в холодильнику від 320 грн. Замовити
Заміна шлейфів від 360 грн. Замовити

Ремонт холодильників BEKO в Чернівцi

Компанія "Беко" - це відомий виробник побутової техніки з Туреччини. Материнська організація Arcelik виготовляє велику і малу побутову техніку, також деякі підрозділи виробляють електроніку. Незважаючи на те, що компанія турецька, технологіями вона володіє найпередовішими. Це пов'язано з тим, що бренд співпрацює з преміальними європейськими компаніями-виробниками холодильників, морозильних камер, пральних і посудомийних машин. Продукція компанії BEKO відрізняється високою якістю, зручними інтерфейсами і стильним дизайном.

У Чернівцях не так просто відшукати компетентного майстра, який зможе швидко впоратися з ремонтом холодильників Beko. Але наша майстерня надає фахівців, здатних здійснити оперативне і якісне обслуговування побутової техніки. До того ж всі роботи проводяться на дому, що значно скорочує тимчасові витрати і грошові витрати на транспортування агрегату в стаціонарний сервісний центр. Майстерня по ремонту побутової техніки «НА ДОМУ» - якість, високий рівень обслуговування і оперативність.

Як замовити ремонт холодильника

Ви можете скористатися нашими послугами вже через півгодини після дзвінка в майстерню. Майстер прибуде в будь-який район Чернівців і усуне всі неполадки холодильника "Беко" за один виїзд. Ми здатні полагодити мотор-компресор, заправити пристрій фреоном, відрегулювати термостат і багато іншого. Ви можете звертатися до нас, навіть якщо вам просто потрібно поміняти лампочку в холодильнику. Подивитися вартість наших послуг можна в прайс-листі.

Гарантійні зобов'язання

Крім того, СЦ «На дому» видає акт виконання робіт і гарантійний документ, який свідчить про те, що в разі повторної поломки ви отримаєте ремонт холодильника Beko безкоштовно. Гарантія складається з двох частин. Перша - це гарантія на запасні частини, які використовувалися під час роботи з холодильником BEKO. Якщо ми замінили термодатчик, то гарантія буде відповідати тим зобов'язанням, які бере на себе виробник даного компонента. Друга частина - це гарантія на нашу роботу. Це відповідальність компанії "НА ДОМУ", адже саме ми відповідаємо за те, щоб холодильник знову став працювати і поломка не повторилася в найближчому майбутньому. Якщо у вас зламався інший модуль холодильника - то доведеться викликати майстра повторно, за окрему плату.

Професійний ремонт холодильникаКапітальний ремонт холодильниківРемонт холодильників BEKO