Ремонт холодильників Whirlpool у Чернiвцях

Наші телефони:

+38(050) 879-91-86
+38(097) 256-25-50

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Чернiвцi, пр. Незалежності, 56А

Ціни на ремонт холодильникiв

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі холодильника. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заправка фреоном від 350 грн. Замовити
Заміна гумки на холодильнику від 200 грн. Замовити
Заміна дверей холодильника від 350 грн. Замовити
Заміна компрессора від 1050 грн. Замовити
Заміна пускового реле від 200 грн. Замовити
Заміна терморегулятора від 230 грн. Замовити
Заміна термостата від 220 грн. Замовити
Заміна лампочки (освітлення) від 100 грн. Замовити
Заміна датчиків від 500 грн. Замовити
Заміна випарника від 380 грн. Замовити
Заміна ручки холодильника від 430 грн. Замовити
Заміна вентилятора від 100 грн. Замовити
Чистка капілярної трубки і заміна фільтра з подальшою заправкою фреоном від 580 грн. Замовити
Заміна фільтра від 130 грн. Замовити
Заміна дисплея від 410 грн. Замовити
Заміна таймера від 220 грн. Замовити
Ремонт/відновлення блоку управління від 450 грн. Замовити
Заміна петель від 400 грн. Замовити
Заміна ТЕНа в холодильнику від 350 грн. Замовити
Заміна шлейфів від 380 грн. Замовити

Ремонт холодильників Whirlpool у Чернівцях

У нашій країні великою популярністю користується європейська побутова техніка. Також багато хто купує холодильники та морозильні камери виробництва країн Азії, наприклад, Південної Кореї. Але якщо поглянути на картину популярності в світі, то ми побачимо, що одні з лідируючих позицій займає американська компанія "Вірпул". В Україні вона не отримала широкої популярності, але продукцію бренду часто купували технічно підковані громадяни та користувачі, які часто бували в США. Насправді компанія Whirlpool є одним з найбільших концернів, до складу якого входить велика кількість різних європейських і азіатських брендів. Тому якщо ви купили холодильник "Вірпул", а він зламався - переживати не варто. Спеціалісти сервісного центру "НА ДОМУ" зможуть відремонтувати навіть дуже рідкісний холодильник. При цьому причина поломки може бути будь-хто.

Необхідність проведення ремонту холодильного обладнання виробництва компанії Whirlpool може виникнути внаслідок систематичного порушення правил експлуатації, а також ряду зовнішніх негативних чинників, наприклад, перевантажень напруги.

Переваги сервісу «На дому»

Холодильник - це один з найважливіших приладів на будь-якій сучасній кухні, а від його справної роботи залежить збереження продуктів харчування і, відповідно, комфорт проживання кожного члена сім'ї. Якщо вам потрібно швидкий, якісний і недорогий ремонт холодильників Whirlpool в Чернівцях, рекомендуємо скористатися послугами нашого сервісного центру.

Компанія "НА ДОМУ" була заснована в Чернівцях понад 12 років тому. За цей час ми отримали величезний досвід роботи з холодильниками різних виробників, в тому числі і з холодильниками Whirlpool. Ми можемо не тільки замінити компресор або термостат, а й заправити пристрій різними видами хладагентов.

Як викликати майстра?

Обслуговування та ремонт холодильників Whirlpool проводиться тільки на дому у замовника. Це позбавляє від необхідності транспортувати несправний прилад з дому в майстерню і, відповідно, пов'язаних з цим грошових витрат. Висока якість і надійність виконаних робіт забезпечує наявність оригінальних запчастин, сучасного інструменту та професійного обладнання. Подайте заявку по телефону, вказавши конкретну модель холодильника, ознаки виниклої проблеми і зручне для приїзду майстра час.

Ремонт холодильників Whirlpool на домуРемонт холодильників Whirlpool в Чернівцях