Заміна термостата в холодильнику у Чернiвцях

Наші телефони:

+38(050) 879-91-86
+38(097) 256-25-50

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Чернiвцi, пр. Незалежності, 56А

Ціни на ремонт холодильникiв

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі холодильника. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Liebherr від 220 грн. Замовити
Атлант від 200 грн. Замовити
Whirlpool від 220 грн. Замовити
Indesit від 200 грн. Замовити
Bosch від 200 грн. Замовити
Ariston від 200 грн. Замовити
Beko від 200 грн. Замовити
LG від 200 грн. Замовити
Electrolux від 200 грн. Замовити
Nord від 200 грн. Замовити
Siemens від 200 грн. Замовити
Samsung від 200 грн. Замовити
Gorenje від 200 грн. Замовити
AEG від 200 грн. Замовити
Zanussi від 200 грн. Замовити
Snaige від 220 грн. Замовити

Заміна термостата в холодильнику (Чернівці)

Якщо ви звернетеся в наш сервісний центр "На дому", заміна термостата холодильника буде виконана саме на дому, що позбавить вас від витрати часу і коштів на тяжку транспортування техніки в майстерню через все Чернівці.

Перед тим, як приступити до ремонту, фахівець виконає діагностику для точного визначення причини несправності. Одні і ті ж видимі ознаки можуть бути наслідком виходу з ладу абсолютно різних вузлів. Наприклад, при намерзанні сніжної шуби не буде потрібно міняти термостат, якщо причина у витоку фреону, засмітті капілярного трубопроводу або неполадку електромагнітного клапана.

Що робити, якщо холодильник не морозить?

Аналогічні висновки можна зробити, коли холодильник не морозить. Причинами можуть бути: поломка терморегулятора, несправність компресора або Тена, повна або часткова закупорка системи холодоагенту. Тільки діагностика, виконана досвідченим фахівцем, дозволить точно виявити джерело нестабільної роботи агрегату.

Якщо перевірка показала, що винен термостат холодильника, виконувати його ремонт зазвичай не має сенсу. Пов'язано це з особливістю конструкції і дешевизною елемента. Заміна - єдино правильне рішення. На складі нашого сервісного центру в наявності терморегулятори на всі популярні моделі холодильників, фахівець готовий приступити до роботи негайно. На обслуговування холодильного обладнання в СЦ "На дому" надається гарантія якості.

Заміна термостата в холодильникуШвидка заміна термостата